导航菜单
网站标志
商品搜索
商品搜索:
价格
购物车
购物车 0 件商品 | 查看购物车 | 我的订单 | 我的积分 | 会员中心
点评详情
发布于:2018-12-17 10:56:34  访问:1822 次 回复:0 篇
版主管理 | 推荐 | 删除 | 删除并扣分
Ściek Betonowe To Znaczy Z Plastiku?
Aż do wyboru są gotowe zbiorniki z betonu oznacza to tworzywa sztucznego. Jedne i drugie mają zalety, wszak też i wady. Na które w takim razie się postanowić?
Dół gnilny betonowe
Wykonuje się je tak bywa spośród prefabrykowanych elementów z betonu dodatkowo żelbetowych. Produkowane są zbiorniki jednoczęściowe (jednokomorowe) - przykryte płytą żelbetową również dwuczęściowe - składające się z dwóch połączonych skorup (dostępne są podobnie modele wielokomorowe). Zapach szamba w lecie są zaizolowane, co zapewnia im szczelność. Wyposażone są w płyty włazowe (okrągłe, kwadratowe czy prostokątne) wykonane spośród żelbetonu i PCW także wejście inspekcyjny, lokaj aż do wyciągania odpady (spośród przykrywką blaszany ocynkowanej).
Wadą tego typu szamb jest spory ciężar. Ważność zbiornika o pojemności 8 m^3 (pojemność wystarczająca dla czteroosobowej rodziny) wynosi prawie 4 tony, do tego trzeba doliczyć pokrywę o ciężarze ok. 2 ton. W taki sposób duży brzemię zbiornika betonowego prawdopodobnie utrudniać jego transport plus montaż. Producenci szamb z betonu przeważnie zapewniają transport także składanie, dysponując specjalistycznym sprzętem.
Przed pomimo tego pojemnik zostanie dostarczony wobec wskazany adres, należy przygotować okop o szerokości również długości większej o 30 cm od wymiarów zamówionego zbiornika. Wypada też dać możliwość dojazd aż do wykopu samochodu ciężarowego i dać możliwość rozładunek zbiornika tyłem (częściej) czy bokiem. Pojemnik montowany jest za pomocą urządzeń hydraulicznych, znajdujących się na samochodzie ciężarowym. Po posadowieniu zbiornika zasadniczego monter układa warstwę spoiny cementowej, na której łączona jest wierzchnia część zbiornika. Miejsce łączenia szamb dwuczęściowych jest następny utajnianie warstwą zaprawy wodoszczelnej.
ściek betonowe jest nie ulega wątpliwości solidniejsze od zbiorników plastikowych. Jeśli ponad zbiornikiem planujemy np. pozycja parkingowe na rzecz samochodu, innymi słowy podjazd aż do garażu warto wybrać oczywiście taki rodzaj zbiornika. ściek betonowe będzie także lepszym wyborem, kiedy mamy przewyższający poziom wód gruntowych - taki zbiornik, ze względu na swój ciężar, pewniej osadzi się w gruncie. Pod warunkiem w najbliższej przyszłości planowana jest kanalizacja, owo również będzie zdrowszy preferencja - zaletą zbiorników betonowych jest bowiem niższa cena, a więc nie warto w tym przypadku przepłacać.
Szambo tworzywowe
Wykonuje się je tak bywa spośród polietylenu o wysokiej gęstości także żywicy poliestrowej (wzmocnionej włóknem szklanym). Są trwałe i odporne na korozję chemiczną. Są lekkie - to ich szczególna zaleta - ważą już od 60-70 kg. Przykładowo: pojemnik o pojemności 8 m^3 waży 190 kg, a o pojemności 10 m^3 - 230 kg. Łatwo go w takim razie toczyć dodatkowo montować (jest dozwolone owo w zasadzie poczynić we własnym zakresie), aż do posadowienia zbiornika nie jest nieodzowny dźwig. Być może się tak sprawić, że dół gnilny przestaje nam egzystować potrzebne, bo wykonano przyłącze kanalizacyjne. Zbiornik taki można nadal wykorzystać do zbierania deszczówki (po uprzednim oczyszczeniu) to znaczy komuś go odsprzedać - nadaje się do ponownego wykorzystania na szambo lub osadnik w przydomowej oczyszczalni ścieków.
Wadą zbiorników plastikowych jest z kolei mała uporczywość na duże obciążenia. Nie zaleca się miejsca powyżej nimi wyznaczać na miejsce do parkowania na rzecz samochodów.
W gruntach o wysokim poziomie wód dodatkowo gruntach gliniastych (w których być może się tezauryzować tlenek wodoru) zbiornik koniecznie należy plombować zanim wyporem. W tym celu powinno się go obetonować lub przymocować aż do płyty żelbetowej.
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
我要回复
回复内容
验 证 码
看不清?更换一张
匿名发表 
当前位置
Copyright ? 2009-2010 All Rights Reserved. 通博彩票官网网站管理系统 版权所有   沪ICP备01234567号
服务时间:周一至周日 08:30 — 20:00  全国订购及服务热线:021-98765432 
联系地址:上海市某某路某大厦20楼B座2008室   邮政编码:210000